Naposledy navštívené
Žiadne položky

KNOX AEGIS chránič chrbta

Značka:

Knox AEGIS navrhnutý tak, aby dokonale zapasoval a kopíroval líniu chrbtice. Tenký dizajn je neviditeľný, a to aj pod kožennou bundou. Systém IPS pre perfektnú a dokonalú pozíciu. Vyrobené z termoplastického kaučuku pre najlepšie tlmenie nárazov. Jeden z najlepších a celkovo najkvalitnejších chrbtových protektorov na trhu.

SKLADOM - ihneď k odoslaniu

Čítajte viac
Akciová ponuka
162,00 € (s DPH) 180,00 €
-18,00 €
Veľkosť
Kód:
Popis

Chránič chrbta Aegis od Knox je najpredávanejší chránič chrbta úrovne 2 s najväčším krytím ochrany na chrbte. Kombinácia voštinovej technológie s pevným vonkajším plášťom umožňuje Aegis úplnú slobodu pohybu, vďaka čomu je dokonalým chráničom chrbta pre jazdcov na trati. Výhodou je odnímateľná vložka, ktorú možno prať v práčke pre trvalú sviežosť a je k dispozícii v 6 veľkostiach pre mužov a ženy. Voliteľný chránič hrudníka Micro-Lock možno ľahko pridať. Chránič chrbta Aegis od Knox je certifikovaný CE podľa normy motocyklový chránič chrbta EN1621-2:2014 úroveň 2. Nielen to, ale tiež prejde testami v teplotnom rozsahu medzi +40°C a -20°C. Vďaka tomu je vhodný pre extrémne vysoké a nízke teploty. Ide teda o multiaktívny chránič chrbta nielen pre motocyklistov, ale aj pre tých, ktorí majú radi iné športy vrátane snowboardingu, horskej cyklistiky a lyžovania. Maximálne pokrytie je zaistené vďaka flexibilnej klznej ochrane chrbtice, ktorá sa voľne pohybuje cez plást absorbujúci nárazy. Medzitým, vďaka technológii otvorených buniek, Aegis umožňuje nositeľovi zostať v pohode vďaka vynikajúcemu systému ventilácie vzduchu. Viacpolohový systém pásového popruhu poskytuje užívateľovi čo najlepšie prispôsobenie, zatiaľ čo extra EVA pena na vnútornej strane prispieva k výkonu chrániča chrbta Aegis. Sada dodatočných bočných nastavovacích popruhov poskytuje bezpečnejšie priľnutie k chrbtici. Mäkké ramenné popruhy majú rýchloupínací systém a môžu sa prekrížiť pre väčšie pohodlie. Poskytujú tiež upevňovací systém pre voliteľný chránič hrudníka Knox. Jeho odnímateľná priedušná vložka, ktorú možno prať v práčke, je vyrobená z dištančnej tkaniny pre extra prúdenie vzduchu. Nízkoprofilový dizajn bol navrhnutý tak, aby bol ľahký a priedušný, no bez straty výkonu. Ľadvinový pancier je odnímateľný a vo verzii Race s ôsmimi platňami je k dispozícii dodatočná ochrana kostrče.

Knox má najväčší výber veľkostí, aby vyhovovali ženám aj mužom. Tieto veľkosti sa merajú vo vzťahu k dĺžke trupu. Preto je dôležité merať dĺžku trupu. K dispozícii sú dve veľkosti pre dámy počnúc piatimi doskami a dĺžkou 400 mm a tri pre mužov s prídavnou od 475 mm so 7 doskami až po 525 mm s 9 doskami. Všetky sú dostupné v čiernej farbe.

KNOX AEGIS veľkosti

5 plate Ladies S dĺžka trupu 400mm

6 Plate Ladies L dĺžka trupu 450mm

7 Plate Men’s S dĺžka trupu 475mm

8 Plate Men’s M dĺžka trupu 510mm

8 Race Plate Men’s M s ochranou kostrče, dĺžka trupu 510mm

9 Plate Men’s L dĺžka trupu 525mm

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Produkty v rovnakej kategórii (8 ):

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia