O NÁS

Sme internetový obchod zameraný na potreby pre motorkárov. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2012 a za túto krátku dobu sme získali množstvo spokojných a verných zákazníkov, ktorí nás vyhľadávajú kvôli kvalitnému tovaru za najlepšie ceny. K tejto práci sme sa dostali cez záľubu, myslím že o tejto záľube netreba viac rozprávať - 2 kolesá a vietor vo vlasoch je to čo nás napĺňa a ženie vpred.

V internetovom obchode (e-shope) nájdete prilby všetkých kategórií, moto-oblečenie, čižmy, rukavice, náhradné diely, rôzne moto-doplnky, kufre, oleje a filtre pre všetky typy motocyklov a štvorkoliek. Sme oficiálnym dovozcom a distribútorom značiek: ADRENALINE, NAXA, L&J, UFO PLAST, CSP MOTO, SHIMA, DOMINATOR EXHAUST. Náš sortiment neustále rozširujeme a prispôsobujeme požiadavkám zákazníkov.

Ponúkame služby ako napríklad: doprava zdarma pri nákupe nad 150€, garancia výmeny tovaru pri kúpe nevhodnej veľkosti, prívetivý prístup k zákazníkovi - vieme poradiť pri výbere veľkosti, pomôcť pri výbere toho pravého produktu pre Vás. Bezproblémovo vybavíme prípadné reklamácie/výmeny tovaru, alebo vrátenia tovaru. Naším cieľom je spokojný zákazník.

Na uvedenej adrese nemáme kamennú predajňu, ale sklad. Nákup je možný iba prostredníctvom nášho internetového obchodu !!!