O NÁS

Sme predajca zameraný na potreby pre motocyklistov. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2012  a za túto krátku dobu sme si získali množstvo spokojných zákazníkov, ktorí nás vyhľadávajú kvôli kvalitnému tovaru za najlepšie ceny.

V internetovom obchode (e-shope) nájdete prilby pre motocyklistov všetkých kategórií, moto-oblečenie, čižmy, rukavice, náhradné diely, rôzne moto-doplnky, kufre, oleje a filtre pre všetky typy motocyklov a štvorkoliek. Sme oficiálnym distribútorom značiek: ADRENALINE, NAXA, CSP MOTO, SHIMA, DOMINATOR EXHAUST. Náš sortiment neustále rozširujeme a prispôsobujeme požiadavkám zákazníkov.

Ponúkame služby ako napríklad: doprava zdarma pri nákupe nad 150€, garancia výmeny tovaru pri kúpe nevhodnej veľkosti, prívetivý prístup k zákazníkovi - vieme poradiť pri výbere veľkosti, bezproblémové vybavenie prípadnej reklamácie/výmeny tovaru, alebo vrátenia tovaru. Naším cieľom je spokojný zákazník.

Na uvedenej adrese nemáme kamennú predajňu, ale sklad. Nákup je možný iba prostredníctvom nášho internetového obchodu !!!


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop