Naposledy navštívené
Žiadne položky

Prilba LS2 FF327 CHALLENGER SPIN matt black COBALT H-V yellow

Značka:

Vysoko výkonná integrálna motocyklová prilba LS2 FF327 CHALLENGER s novou škrupinou HPFC - navrhnutá pretekármi pre motorkárov. Tento model vyvinuli dizajnéri a inžinieri v Španielsku, ktorí pracovali s jazdcami z MOTOGP, MOTO2 a MOTO3. Spoločne vytvorili najbezpečnejšiu a najinovatívnejšiu prilbu na trhu.

NA OBJEDNÁVKU (3-5 prac. dní)

Čítajte viac
Akciová ponuka
319,00 € (s DPH) 349,00 €
-30,00 €
Veľkosť prilby
Kód:
Popis

ŠKRUPINA

Homologizácia ECE 22.05, hmotnosť 1420g ± 50, rozmery XXS - 3XL, materiál škrupiny HPFC, 3 veľkosti škrupiny, tvar škrupiny LONG OVAL.

INTERIÉR

Vyberateľný s možnosťou prania, hypoalergénny, LASER-CUT výstelka vytínaná laserom pre dokonalé dopasovanie. Bradový deflektor proti hmyzu a podfukovaniu. Ergonomická sklápateľná 3D slnečná clona

PLEXI

3kompozitný plexi štít z 3D polykarbonátu "A Class", odolný voči poškriabaniu a UV žiareniu, opticky korektný a odolný aj voči nárazu, zabraňuje skresleniu a poskytuje maximálnu viditeľnosť. Quick Release System - rýchlo odnímateľný. Funkcia TEAR OFF voči samovoľnému otvoreniu. Predpríprava pre PINLOCK MAX VISION a strhávacie fólie.

SECURITY- BEZPEČNOSŤ

Zapínanie na rýchlosponu, rýchlo vyberateľný bezpečnostný systém lícnic, zosilnené upínacie remienky, reflexné prvký, viac vrstvová EPS tvarovateľná výstelka.

VENTILAČNÝ SYSTÉM

Systém vnútornej cirkulácie vzduchu, horný a predný nasávací otvor, zadný výstupný extraktor, nosový difúzor. Tento multiventilačný systém udržiava jazdca v max. pohodlí.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Iní zákazníci si tiež kúpili:
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):
Podobné produkty
Žiadne položky

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia