Naposledy navštívené
Žiadne položky

Rukavice KNOX HANDROID FULL CE black

Značka:

Najpokročilejšie rukavice pre bezpečie motorkárov rukavice KNOX HANDROID získali plnú certifikáciu FULL CE v roku 2014, nový model. Farba: čierna.

SKLADOM - ihneď k odoslaniu

Čítajte viac
Akciová ponuka
189,00 € (s DPH) 209,00 €
-20,00 €
Veľkosť
Dostupná doprava
  • Osobný odber Zadarmo
  • Osobný odber tovaru na našej adrese.

  • PACKETA Z-BOX - výdajné miesto Zadarmo
  • Doručenie na Vami zvolené výdajné miesto, nutná platba vopred.

  • 123 kuriér Zadarmo
  • Doručenie kuriérom na Vašu adresu.

Kód:
Popis

Firma KNOX vzala všetky svoje vedomosti a skúsenosti, ktoré za viac ako 25 rokov ochrany kostí motorkárov nadobudla, pridala niekoľko úplne nových revolučných technológií, a vyvinula ultimatívne revolučné rukavice HANDROID. Rukavice pre vás pracujú hneď dvakrát. Pri normálnom nosení vám tak nejako automaticky zjednajú rešpekt medzi ostatnými motorkármi, ale pracujú pre vás hlavne pri páde, kedy pre vás urobia úplne všetko pre Vašu bezpečnosť.

- Patentované vonkajšie pružné exoskeletonové výstuhy na prstoch účinne chránia kĺby prstov a pomáhajú zabrániť prelomeniu prstových kostí. Napriek tomu umožňujú úplne neobmedzený pohyb prstov a nenamáhajú prsty žiadnou prídavnou silou. Potvrdzuje to napríklad aj skutočnosť, že v rukaviciach Knox Handroid jazdí James Ellison v MotoGP.

- Zvýšenú ochranu záprstných kostičiek aj celého chrbta ruky poskytuje horný chránič METAPOD so štruktúrou HONEYCOMB, vyplnený špeciálnym tlmiacim gélom. Na tomto chrániči je upevnené krídlo, ktoré slúži k prvotnej ochrane ruky pri náraze. Toto krídlo je projektované tak, že zachytí energiu prvého nárazu, ale môže sa od rukavice rýchlo oddeliť, ak by hrozilo riziko jeho zachytenia .

- Bočné slidery po oboch stranách zápästia chránia kĺby zápästia.

- Na dlaniach rukavíc je patentovaný systém SPS pre ochranu kosti, doplnený prídavnou skĺznou plochou na  hrane malíčka. Tým je zaistené, že pri páde sa do kontaktu s povrchom dostanú iba chrániče, a nie nechránená časť rukavice. Slider pod zápästím zvyšuje efektivitu sklzu, a tým funguje ako podpora systému SPS .

- Celá dlaňová časť rukavíc je z oderuodolnek klokanej kože vystuženou kevlarovou vrstvou proti predratiu.

- Rukavice sú vybavené doteraz najprepracovanejším systémom zapínania - KNOX BOA . Vďaka tomuto systému nebolo nikdy navliekanie a vyzliekanie rukavíc jednoduchšie a modernejšie.

A ak milujete šikovné detaily, tak konštrukcia rukavíc, ktorá umožňuje pohyb jednotlivých dielov rukavice pri ohýbaní ruky, tvorí zároveň doteraz najšikovnejšiu kapsičku na špunty (tlmiče) do uší, aká kedy bola vymyslená. Rukavice HANDROID získali v roku 2011 ocenenie Innovation Award za najväčší a najpokrokovejšie prínos k ochrane motorkárov.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Produkty v rovnakej kategórii (6 ):
KNOX HANDROID MK4 rukavice biele KNOX HANDROID MK4 rukavice biele KNOX HANDROID MK4 rukavice biele
Akciová ponuka
275,00 € (s DPH) 288,00 €
-13,00 €
Nový model rukavíc Handroid MK4 je odvážnym krokom k inovácii a modernému dizajnu. Nový dizajn je navrhnutý tak, aby sa stal novým cieľom - pre každého jazdca na motorke. Nový Handroid MK4 je dekádou rukavíc KNOX,...

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia