Nenašli ste tovar aký potrebujete?

Kategórie

Navštívené produkty

Nové produkty

Výrobcovia / značky

Zľavnený tovar

Batoh Kriega R35

KRU35

Batoh Kriega R35 - jedinečný pre jazdy na dlhé vzdialenosti. Kapacita 35 litrov. Unikátny systém upínania Quadloc. Neporaziteľná stabilita. Vysoká viditeľnosť.

SKLADOM - ihneď k odoslaniu

Viac detailov

212,80 € s DPH

-5%

224,00 €  s DPH

177,33 € bez DPH

Batoh Krieg R35 - Systém upínania Quadloc. Unikátne štvorbodové upínanie umožňuje prenesenie váhy nákladu z ramien na prsia a boky. Ergonomicky navrhnutý tak, aby neobmedzoval paže a spĺňal tak požiadavky pohodlia na dlhých cestách. Predné upínanie na zips s dvojitým náprsným vreckom. Ruksak R35 je vybavený upínacím systémom so zipsom. Pred prvým použitím je potrebné toto upínanie nastaviť tak, aby sa dosiahlo tej správnej úrovne pohodlia pri nosení. Potom je nutné len veľmi zriedka systém Quadloc znova prenastavovať.

Pracky Kriega - vlastný dizajn chránený patentom. Sú vyrobené z vysoko kvalitnej zliatiny hliníka. Uťahovanie je páskami v tvare slučky, takže nezostávajú voľne vlajúce konce.

Hlavný úložný priestor - silný zips YKK. Dve postranné vrecká - nepremokavé zipsy YKK. Sieťované vrecko s kompresnou šnúrou. Sieťované vrecko na zips. Dve náprsné kapsičky na zips. Vnútri je priehradka o rozmere A4, sieťované vrecko na zips a úchyt na kľúče.

Rozšírte si objem ruksaku R35 o ďalších 5 alebo 10 litrov s pomocou vakov US-5 alebo US-10:
Jednoduchá obsluha (upína sa na 4 očká na prednej strane R35)
DryPack - 100% vodotesná konštrukcia.
Dajú sa samy o sebe použiť aj ako vaky na blatník (US-5) alebo sedlo motocykla (US-10).

Všetky ruksaky a ďalšie produkty radu Kriega sú vyrábané z materiálov a komponentov najvyššej dostupnej kvality, ako napríklad 1000D Cordura, "high grip" tkanina Toughtek, odrazové panely Schoeller, inovatívne vlastnosti a prevedenie, ktoré nie sú k videniu nikde inde na trhu. Výrobcovia naviac vysokej kvalite a odolnosti svojich produktov verí natoľko, že desaťročná záruka je poskytovaná ako štandard.

Napísať názor

Batoh Kriega R35

Batoh Kriega R35

Batoh Kriega R35 - jedinečný pre jazdy na dlhé vzdialenosti. Kapacita 35 litrov. Unikátny systém upínania Quadloc. Neporaziteľná stabilita. Vysoká viditeľnosť.

SKLADOM - ihneď k odoslaniu

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (16)