Naposledy navštívené
Žiadne položky

SHIMA EXO VENTED MEN pánske letné vzdušné topánky na motorku

Značka:

EXO VENTED mestské topánky so športovým vzhľadom pre každého, kto má rád letné jazdy. Nový systém šnurovania kolieska ATOP zaručuje pohodlný pocit, že sú na mieru. Sú prispôsobené pre Vás pri každom obutí. Vhodné na každodenné nosenie. Nepodceňujte ich výšku. Ich mestský spodný profil stále zaručuje ochranu členku, päty a špičky.

SKLADOM - ihneď k odoslaniu

Čítajte viac
Akciová ponuka
119,90 € (s DPH) 129,90 €
-10,00 €
Veľkosť obuvi
Kód:
Popis

EXO VENTED je ideálnou voľbou pre všetkých motocyklistov, ktorí radi jazdia v letných dňoch. Ľahké krátke čižmy určené do ulíc veľkého mesta budú užitočné aj pre rýchle výlety mimo mesta. Vysoko vetrané, vďaka efektívnym mriežkovým panelom na veľkej ploche a 3D podšívke z pletiva. Majú posilňovanie v strategických oblastiach, aby zaručili pohodlie všetkých jazdcov a najvyššiu úroveň ochrany. Šnurovací systém ATOP, ktorý sa používa v topánkach, zaisťuje rýchle a ľahké zapínanie a zaručuje perfektné uchytenie pri manipulácii s gombíkom iba jednou rukou. Vyrobené z prírodného semišu a bezpečného polyamidového pletiva, majú pogumovanú podložku na radenie prevodov so zvýšenou priľnavosťou pogumovaného povrchu. Vyskúšajte túto úžasnú kombináciu technológie s letným vánkom!

Zapínací systém ATOP, navrhnutý pre mestské jazdy, zaisťuje perfektný pevný pocit po celý deň. Tento inovatívny šnurovací systém zaručuje pevné držanie chodidla a flexibilné dotiahnutie po celej dĺžke jazyka, čím eliminuje tlakové body. Intuitívne a ľahko použiteľné šnurovacie gombíky sa dajú nastaviť jednou rukou a navyše si môžete ľahko a nasadiť topánky, kedykoľvek je to potrebné.

Jazda na motorke po zotmení nadobúda s EXO Vented nový význam. Vďaka dômyselne navrhnutým, diskrétne umiestneným reflexným panelom budete videní aj po zotmení, aby ste sa bezpečne dostali na miesto určenia. Topánky EXO Vented predstavujú koncepcie funkčnosti, pohodlia a módy. Sú inšpirované športom a kombinujú ľahkosť a silné vystuženie v oblastiach najviac vystavených zraneniu počas pádu. Navrhnuté s pevným chráničom päty pre lepšiu oporu a ďalšie spevnenie na nohách, členku a päte pre väčšiu stabilitu a istotu pri jazde.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
Recenzie(1)
Celkové hodnotenie
5
1 Príspevok
Spokojnosť
(5)

Napíšte komentár

  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Iní zákazníci si tiež kúpili:
Motul 5100 4T MA2 10W-40 4L Motul 5100 4T MA2 10W-40 4L
Akciová ponuka
29,90 € (s DPH) 32,90 €
-3,00 €
Motul 5100 4T MA2 10W-40 motorový polosyntetický olej pre štvortaktné motory súčasných cestovných a športových motocyklov, vyrobený syntetickou technológiou na báze esterovej syntézy a Technosyntézy, ktorá je...
Plachta na motorku 300D M 230x95x125cm Plachta na motorku 300D M 230x95x125cm Plachta na motorku 300D M 230x95x125cm
Akciová ponuka
23,44 € (s DPH) 29,30 €
-20%
Dokonale chráni motocykel, alebo skúter pred škodlivými účinkami UV žiarenia, dažďa, prachu atď. Vyrobená zo 100% polyesteru, ktorý zaručuje vysokú životnosť a dlhú životnosť. V spodnej časti pod motorom sú spojené...
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):
Podobné produkty
Žiadne položky

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia