Filter vlastností
Filter vlastností
Cena
 • 1,00 € - 499,00 €

Naša recenzia z nákupného portálu

Avatar Peter K.
21.01.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
vsetko pod jednou strechou
Avatar Pavol D.
20.01.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Veľmi dobré,korektné jednanie aj telefonicky.
Avatar Adam M.
20.01.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rýchle dodanie

Prilby na motorku

Prilba na motocykel je nevyhnutnou súčasťou jazdy na motorke. Ponúkame kvalitné a bezpečné prilby na motorky, skútre a štvorkolky, pánske aj dámske prilby od značkových výrobcov. Na správnom výbere prilby si dajte záležať. Pomôžeme Vám s výberom druhu a veľkosti.

Čítajte viac
 • Otvorené prilby

  Otvorené prilby

  Otvorené JET prilby na motocykel sú určené na jazdu v meste, okolí a na krátke výlety. Tento typ prilby je vhodné používať hlavne počas teplých letných výletov na motorke. V ponuke prilby pre skúter, moped, chopper, cruiser, caffe racer.

 • Integrálne prilby

  Integrálne prilby

  Integrálne, športové, turistické a racingové prilby na motocykel určené na jazdu v meste, dlhé trasy, ale aj na okruhu. Integrálne moto prilby patria medzi najbezpečnejšie prilby na motorku. V ponuke prilby od rôznych výrobcov s rôznym stupňom výbavy, so sklápateľnou slnečnou 3D clonou, dámske aj pánske modely.

 • Vyklápacie prilby

  Vyklápacie prilby

  Vyklápacie, preklápacie, modulárne prilby na motocykel pre motorkárov a ich spolujazdcov na motorke, vhodné aj na krátke výlety ale hlavne určené pre dlhé turistické trasy. Určené pre jazdu na skútri, stredne veľké a veľké turistické motorky. Vyklápačky ponúkajú najvyšší komfort a pohodlie vďaka konštrukcii škrupiny s prednou pohyblivou časťou. 

 • Enduro prilby

  Enduro prilby

  Enduro prilby s plexisklom a ochranným štítom, určené pre dobrodružné jazdy na motorkách alebo štvorkolkách. Vhodné na cestnú turistiku, ale aj prašné výpravy za dobrodružstvom na motorke, alebo štvorkolke.

 • Motokrosové prilby

  Motokrosové prilby

  Motokrosové prilby pre terénnych jazdcov a hobby pretekárov s moderným dizajnom a najvyššou bezpečnosťou. Prilby na motokros sú vyrobené z patentovaných materiálov s odolnou škrupinou, určené na jazdu v ťažkom teréne.

 • Motokrosové okuliare

  Motokrosové okuliare

  Vyberajte z ponuky kvalitných motokrosových okuliarov rôznych značiek pre maximálny výkon a požadovaný komfort z jazdy na motorke.

 • Prilby pre deti

  Prilby pre deti

  Vyberajte z ponuky prilieb pre deti pre cestné aj enduro modely. Integrálne a motokrosové prilby pre deti. Záleží nám na bezpečí našich najmenších motorkárov.

 • Veterán-retro prilby okuliare

  Veterán-retro prilby okuliare

  Vyberajte z našej širokej ponuky retro a veterán prilieb a okuliarov pre klasické motocykle a old timery.

 • Bluetooth komunikátory

  Bluetooth komunikátory

  Vyberajte z ponuky bluetooth komunikátorov do prilby na motorku. V ponuke handsfree od rôznych výrobcov pre jedného a viac účastníkov.

 • Návleky na prilby

  Návleky na prilby

  Vyberajte z našej ponuky veselých návlekov na motocyklové prilby, ktoré zaručene fungujú. Každý sa bude za vami s úsmevom otáčať.

 • Plexi LS2, doplnky a diely

  Plexi LS2, doplnky a diely

  Plexisklá, doplnky a ostatné náhradné diely pre prilby LS2. V prípade že nenájdete v našej ponuke potrebný náhradný diel na prilbu značky LS2, kľudne nás kontaktujte a určite Vám pomôžeme.

 • Plexi CABERG, náhradné diely

  Plexi CABERG, náhradné diely

  Plexi štíty a rôzne náhradné diely pre prilby od talianského prestížneho výrobcu CABERG.

 • Plexi NAXA, náhradné diely

  Plexi NAXA, náhradné diely

  Plexi štíty a náhradné diely pre motocyklové prilby značky NAXA.

Filter vlastností

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia