Naposledy navštívené
Žiadne položky

Snežná radlica CAN AM RENEGADE 800 predná montáž G1 150cm, žltá CLICK&GO

Pracovná snežná radlica s rýchlou jednoduchou prednou CLICK & GO kompletnou montážou typu G1 pre CAN AM RENEGADE 800. Šírka radlice 150cm, farba radlice - žltá. Výška 43cm, váha 40kg. Vyrobené a podrobené konečnému testovaniu v súlade s normou ISO 9001:2015.

NA OBJEDNÁVKU (5-10 prac. dní)

Čítajte viac
385,00 € (s DPH)
Kód:
Popis

Vyrobené z hrubého profilovaného plechu o hrúbke 3-6mm. Povrchová úprava práškovým náterom čo zaručuje vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom a opotrebeniu. Nastavenie výšky kotva na naviják, nastavenie dorazu pracovnej výšky, mechanické natáčanie na boky. V balení radlica komplet s montážnym materiálom vrátane univerzálneho adaptéra.

Firma DOMINATOR vyrába snežné radlice už viac ako 15 rokov. Všetky výrobky sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov s použitím najlepších dostupných strojov a zariadení. Dlhoročné skúsenosti s výrobou sú zárukou vynikajúcej kvality a životnosti. Výrobný proces je založený na najnovších technológiách: rezanie detailov CNC laserom, ohýbanie detailov CNC, zváranie automatickými strojmi, práškové lakovanie. Výrobky sú navrhnuté, vyrobené a podrobené konečnému testovaniu v súlade s normou ISO 9001: 2015. DOMINATOR je lídrom vo výrobe snežných pluhov pre štvorkolky v celej Európe a vďaka rozsiahlej distribučnej sieti predáva pluhy po celom svete.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
Recenzie
Žiadne názory
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):
Podobné produkty
Žiadne položky

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia