Naposledy navštívené
Žiadne položky

Snežná radlica HONDA RINCON 650 680 predná montáž 150cm, žltá CLICK&GO

Pracovná snežná radlica s rýchlou jednoduchou prednou CLICK & GO kompletnou montážou pre HONDA RINCON 650 680. Šírka radlice 150cm, farba radlice - žltá. Výška 43cm, váha 40kg. Vyrobené a podrobené konečnému testovaniu v súlade s normou ISO 9001:2015.

SKLADOM - ihneď k odoslaniu

Čítajte viac
429,00 € (s DPH)
Kód:
Popis

Vyrobené z hrubého profilovaného plechu o hrúbke 3-6mm. Povrchová úprava práškovým náterom čo zaručuje vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom a opotrebeniu. Nastavenie výšky kotva na naviják, nastavenie dorazu pracovnej výšky, mechanické natáčanie na boky. V balení radlica komplet s montážnym materiálom vrátane univerzálneho adaptéra.

Firma DOMINATOR vyrába snežné radlice už viac ako 15 rokov. Všetky výrobky sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov s použitím najlepších dostupných strojov a zariadení. Dlhoročné skúsenosti s výrobou sú zárukou vynikajúcej kvality a životnosti. Výrobný proces je založený na najnovších technológiách: rezanie detailov CNC laserom, ohýbanie detailov CNC, zváranie automatickými strojmi, práškové lakovanie. Výrobky sú navrhnuté, vyrobené a podrobené konečnému testovaniu v súlade s normou ISO 9001: 2015. DOMINATOR je lídrom vo výrobe snežných pluhov pre štvorkolky v celej Európe a vďaka rozsiahlej distribučnej sieti predáva pluhy po celom svete.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia